با ما ارتباط برقرار کن

راه اندازی کسب و کار

ایده کسب درآمد مناسب برای خانم های خانه دار

ایده کسب درآمد مناسب برای خانم های خانه دار

ایده کسب درآمد مناسب برای خانم های خانه دار

درآمد

خانم هایی که مشغول به خانه داری هستند معمولا وقت زیادی دارند که میتوانند از این وقت خود کسب درآمد کنند.شاید این سوال به ذهنتان برسد که چگونه به عنوان یه خانم خانه دار درآمد داشته باشم؟معنی خانه دار بودن به این معنا نیست که شما فکر کنید محکوم به کسب درآمدی پایین یا صفر هستید و تعداد زیادی از خانم های خانه دار با فروش آنلاین محصولات یا روش های دیگر برای خود درآمدی کسب میکنند.با به وجود آمدن اینترنت خانم های زیادی به عرضه محصولات و کسب درآمد از توانایی های خود از طریق وبلاگ و شبکه های اجتماعی هستند.

اگر شما هم دوست دارید در کنار خانه داری شغلی برای خود دست و پا کنید به توصیه های ما توجه کنید .

ایده کسب درآمد مناسب برای خانم های خانه دار

وبلاگ نویسی :

اگر دستی به نویسندگی دارید و با کیفیت وبلاگ نویسی کمی آشناییت دارید ، این شغل ایده آلی برای شما به نظر میرسد.هر روزه آگهی های فراوانی در مورد استخدام وبلاگ نویسی در اینترنت قرار میگیرد.شما میتوانید مشغول به انجام این کار شوید و در کنار داشتن یک شغل لذت بخش از درآمد خوبی بهره مند شوید.همچنین این پیشنهاد را به شما میکنیم که خودتان وبلاگ بسازید و به مرور زمان بازدیدکننده پیدا کنید و بتوانید آگهی های تبلیغ را برای وبلاگتان جذب کنید.

نویسندگی :

امروزه طرفداران زیادی برای نوشتن داستان ، مقاله ، نمایشنامه ، گزارش و سایر موارد در دنیای نشریحات وجود دارد و اگر شما دست خط خوب و قشنگی داشته باشید میتوانید به راحتی و بدون اینکه به مشکلی بر بخورید وارد این کار شوید.نویسندگی دنیای زیبا و آرامبخش مخصوص به خود را دارد که به یک خانم خانه دارد امکان ترقی خواهد داد.

ارزیابی مهارت های خود : با نگاهی به چیزهایی که با دیدن آنها لذت میبرید سفر شما برای کسب درآمد شروع میشود.علاقه را میتوان به درآمد تبدیل کرد،به خصوص اگر با مهارت و تجربه همراه شوید.مثلا شما از پخت و پز ، رانندگی ، ورزش ، ریاضیات و … لذت میبرید.این ها همه میتوانند برای شما درآمدی داشته باشند.به چیزهایی که علاقه دارید ، آن ها را بررسی کنید و مورد هایی که قابل اجرا شدن هستند دور آنها خط بکشید.

کارهای هنری :

خیاطی ، قالی بافی ، گل دوزی ، مجسمه سازی ، چرم دوزی و … هر کدام از اینها میتوانند برای خود درآمدی داشته باشند.اما اگر میخواهید اقدام به یادگیری یک هنر برای کسب درآمد کنید درباره آن هنر یه تحقیقی داشته باشید که در آینده کدام میتواند بهتر باشد و در آمد بهتری دارد.در زمان های قدیم که سیستم های گرمایشی مثل الان نبود ، خانم هایی که بافندگی میکردند درآمد خوبی را داشتند.شاید در این دوره دوخت کیف و کفش موردی مناسب باشد اما باید ایده خوبی داشته باشید زیرا باید چیزی را درست کنید که در ویترین مغازه ها یافت نشود.

ارزیابی تجربه های قبلی خود : نگاهی به تجربه های قبلی خود راه بسیار مناسبی برای کشف فرصت های درآمدزایی است.این تجربه ها می توانند شامل اشتغال، دوره های آموزشی، فعالیت های زمان فراغت، یا هر چیز دیگری که انجام داده اید باشد.تجربه ها و علایق خود را بررسی کنید و گزینه ای که به آن علاقه دارید و تجربه ای کافی در آن دارید انتخاب کنید.

تدریس :

حتما در برخی از دروس مدرسه تخصص دارید.کتاب هایی که در حال حاضر تدریس می شود را مطالعه کنید و به تدریس بپردازید. مبلغ مناسب و کیفیت کار بالا ضامن داشتن مشتریان دائم خواهد بود.

برنامه ریزی برای برقراری تعادل بین کار و مسئولیت های خانه : خانه دار بودن مستلزم انجام کارهای زیادی است و بسیاری از مردم آن را یک کار تمام وقت میبینند.اختصاص زمان برای کسب درامد به معنی دوری از مسئولیت های خانه است.به زمانی که در منزل صرف میکنید دقت کنید و ببینید برای یافتن زمان خالی چه کارهایی را می توانید رها کنید. برای مثال شاید چندین ساعت را به تمیز کردن اختصاص می دهید. به راهی برای کمتر کردن زمان تمیز کردن و یا سپردن مسئولیت آن به دیگران فکر کنید. مراقبت از کودکان نیز بسیار وقت گیر است. بسته به کار مورد نظرتان، می توانید مهدکودک یا کمک گرفتن از یک آشنا را به مدت چند ساعت در روز انتخاب کنید.د چند پیشنهاد برای خانم های خانه دار می آید اما خود را به این موارد محدود نکنید. کارهای زیادی وجود دارند که بر اساس علاقه ی شما می توانند در خانه انجام شوند.

آشپزی :

یک خانمی که آشزی آن خوب است و دست پخت خوب و خوشمزه ای دارد به راحتی میتواند مشتری زیادی جلب کند.با پختن شیرینی های خانگی که به مراتب جالب تر و خوشمزه تر از نمونه های موجود در بازار هستند، کسب درآمد کنید و در کنار آن آماده کردن ترشی، مربا ، رب خانگی و محصولاتی از این قبیل را فراموش نکنید.

نگهداری از فرزندان سایرین : اگر در حال حاضر مادر هستید،این کار تجربه و مهارت محسوب می شود که برای والدین شاغل بسیار مفید میباشد. بسیاری از والدین به دنبال راهی برای نگهداری کوتاه مدت از کودکان خود هستند اما مهدکودک ها اغلب گران قیمت و یا بابت نحوه ی برخورد با کودک در آنجا نگران هستند.به احتمال زیاد می توانید خانواده ای را پیدا کنید که تنها لازم است چند ساعت در روز از فرزندشان مراقبت کنید و در عین حال درآمد خوبی داشته باشید. می توانید از سایت های تبلیغاتی یا کانال ها و گروه های درون شبکه های اجتماعی برای تبلیغات خود استفاده کنید.

فروش :

شما نیز می توانید پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی یا هر چیز دیگر را با قیمت های مناسب تری در منزلتان بفروشید. شما می توانید بازاریاب شوید یا اینکه فروشنده اجناس خودتان باشید.

معلم آنلاین یا خانگی :

اگر هر گونه تخصصی دارید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. ایام امتحانات و ایام تابستان برای مطالعه ی کنکور مناسب ترین زمان برای تبلیغ تدریس خصوصی است. سعی کنید تخفیف هایی در نظر بگیرید. برای مثال بگویید اگر با خود شاگرد دیگری را نیز به کلاس بیاورند 10 درصد از هزینه را برای معرف کسر خواهید کرد.

درست کردن محصولات دست ساز : اگر می توانید چیزی با ارزش درست کنید، حتما می توانید آن را به فروش هم برسانید. ایده ها در این زمینه بی پایان هستند، و می تواند شامل چیزهایی مانند غذا، عکس، هنر و صنایع دستی، لباس، و تقریبا هر چیز دیگری باشد. اگر قادر به ساخت چیزی هستید، چالش اصلی نحوه ی فروش آن است. شبکه های اجتماعی راه بسیار خوبی برای تبلیغ است.

منبع : parsnaz

مدیر وب سایت تکنونیوز؛ مهندس نرم افزار؛ علاقه مند و فعالیت در زمینه های تکنولوژی و برنامه نویسی

آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب ویژه