با ما ارتباط برقرار کن

ترفند موبایل

ترفندهای اینستاگرام

ترفندهای اینستاگرام

ترفندهای اینستاگرام

اینستاگرام

ترفندهای اینستاگرام

اینستاگرام برنامه شگفت انگیزی است که با ویژگی های بسیار زیاد و مختلف در زمینه انتشار عکس فعالیت دارد اما اکثریت مردم از برخی ویژگی های این برنامه ی انتشار عکس و ویدیو بی خبر هستند.

حذف فیلتر های اضافه

در اینستاگرام قسمتی به عنوان ویرایش عکس و فیلتر گذاری قرار دارد.

در این قسمت که شما بعد از انتخاب عکس میتوانید با آن کار کنید، فیلتر های پیش فرضی وجود دارد تا شما در صورت نیازتان آن را روی تصاویر خود اعمال کنید.

فیلتر های مختلف و متفاوتی را میتوانید در این قسمت مشاهده کنید ولی بعضی از این فیلتر ها کارایی خاصی برای ما ندارند و ممکن است مورد علاقه شما نباشند.

برنامه اینستاگرام برای این مسئله راه حلی قرار داده است.

you-can-hide-the-photo-filters-if-you-dont-like-using-them

در ابتدا به قسمت فیلتر رفته و روی گزینه تنظیمات (همان چرخ دنده که در گوشه صفحه موبایل دیده میشود) کلیک کنید سپس به صفحه ای دیگر انتقال داده می شوید.

در این قسمت شما فیلتر هایی که نیاز ندارید را غیرفعال می کنید برای این کار کافی است علامت جلوی هر فیلتر را فشار دهید یا کلیک کنید.

اینستاگرام به طور کلی شامل قسمت های است که یکی از این قسمت ها مشاهده فعالیت های اکانت خود است مانند مشاهده افرادی که شما را فالور کرده اند، لایک کرده اند و کامنت گذاشته اند.

این قسمت یک زیر مجموعه دارد که شما میتوانید بر فعالیت های دنبال کننده هایتان یا همان فالور هایتان نیز نظارتی داشته باشید.
مثلا میتوانید برخی از فعالیت ها مانند تصاویری که لایک کرده اند و … را مشاهده کنید.
با مراجعه به در تب Activity می توانید مشاهده کنید که دیگران چه تصاویری را در چه زمانی لایک می کنند. (تب Activity در سمت چپ تب Following قرار دارد.)
قابل توجه است که علاوه بر اینکه شما میتوانید فعالیت دوستانتان را ببینید، آنها نیز میتوانند فعالیت های شما را ببینید.

منبع:myinsta

مدیر وب سایت تکنونیوز؛ مهندس نرم افزار؛ علاقه مند و فعالیت در زمینه های تکنولوژی و برنامه نویسی

آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب ویژه