با ما ارتباط برقرار کن

پزشکی

درمان سریع سردرد

درمان سریع سردرد

درمان سریع سردرد

سریع

درمان سریع سردرد
بسیاری از مردم هنگام رو به رو شدن با سردرد به مصرف انواع داروهای مسکن و ارامبخش روی می‌آورند در حالی که روش‌های درمانی طبیعی،‌ با عوارض جانبی بسیار کمتر از داروهای مسکن برای بهبود این نوع از دردها وجود دارد.
میگرن و سردردهای میگرنی و شدید برای بعضی از افراد بدترین کابوس زندگیشان است و صنعت داروسازی با کشف و تهیه دارو ها راه حل های متعددی برای درمان این بیماری ناتوان کننده ، مقابل بیماران گذاشته اما اکثر این داروها حاوی مواد شیمیایی خطرناک بوده و به همین دلیل ،اکثر افراد به دنبال درمان های گیاهی میگرن میگردند.

افراد مبتلا به میگرن سردردهای پی در پی و شدیدی دارند که هنگام رخ دادن آن ها از شدت درد، عملکرد مغز تا حد زیادی کاهش پیدا میکند و فرد مبتلا فقط به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر دردها است.

در زمان رخ دادن حمله های میگرنی حساسیت شما به محیط اطراف و شرایط محیطی ،مانند نور افزایش پیدا کرده و با کوچکترین نور سردردها تشدید می شوند، علاوه بر این استفراغ و تهوع با افزایش حساسیت حواس در اثر مواجه شدن با بو یا موارد این چنینی نیز دیده می شود.

درمان میگرن به شکیبایی و صبر نیاز دارد، اغلب داروهای تجویزی فقط به عنوان یک تسکین دهنده موقتی موثر بوده و در موارد بسیاری به سلامتی شما لطمه می زند و حتی موجب بروز اعتیاد نیز می شوند.

ما به شما توصیه می کنیم به جای استفاده کردن از داروهای موقتی و خطرناک به کمک نمک با کیفیت هیمالیا سر دردهای میگرنی خود را در نطفه خفه کنید.

این درمان طبیعی و خانگی نه تنها دردهای شما را تسکین داده، بلکه موجب تقویت سیستم ایمنی بدن شده و با بازگرداندن الکترولیت ها یک محیط قلیایی در بدن درست می کند.

آب لیمو یک ترکیب موثر در درمان میگرن است که یک تاثیر باور نکردنی در قلیایی کردن بدن داشته و هنگام ترکیب با نمک صورتی هیمالیا اثر آن چندبرابر می شود.

مواد تشکیل دهنده درمان طبیعی میگرن:

½ قاشق چایخوری نمک صورتی هیمالیا
آب نصف لیمو
یک لیوان آب

نحوه آماده سازی:

آب لیمو و نمک را در یک لیوان آب ریخته و با هم مخلوط کنید، اکنون معجون درمان میگرن شما آماده است و با نوشیدن آن درعرض 30 ثانیه نشانه های بهبود را حس می کنید.

منبع:fhfn.org

مدیر وب سایت تکنونیوز؛ مهندس نرم افزار؛ علاقه مند و فعالیت در زمینه های تکنولوژی و برنامه نویسی

آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب ویژه