با ما ارتباط برقرار کن

پزشکی

پرپشت کردن ابرو با روش خانگی

پرپشت کردن ابرو با روش خانگی

پرپشت کردن ابرو با روش خانگی

ابرو
پرپشت کردن ابرو یکی از راه های داشتن صورتی زیبا است. این روزها هزینه کارهای زیبایی بسیار زیاد شد6 است. ما قصد داریم شما را با روشهای خانگی برای پرپشت کردن ابروهای تان آشنا کنیم.

اگر دوست دارید کاری برای کمک به اقتصاد خانواده انجام دهید، می‌توانید کمی از هزینه‌های شخصی خود کم کنید و با روش‌های ساده‌ و خانگی زیبایی طبیعی چهره‌تان را ماندگارتر کنید.

این روزها که هزینه رفتن به سالن‌های زیبایی برای ترمیم و طراحی انواع ابرو برای خانم‌ها گران تمام می‌شود، بد نیست ترمیم و پرپشت کردن ابروهای خود را با کمترین هزینه به روغن‌های تقویتی بسپارید و به نتایجی به تدریج بهتر و کم عوارض‌تر برسید.

روغن بادام

پرپشت کردن ابرو با روش خانگی

شاید بسیار از ویژگی‌های مثبت این روغن معجزه گر در سلامت موها و ابروها شنیده باشید اما این بار می توانید برای جبران قسمت‌های ریخته‌شده ابروها و درمان کم پشتی آن روزی دو‌ بار بصورت مرتب از این روغن روی ابروهای خود ماساژ دهید و تاثیرات ویژه آن را مشاهده کنید.این روغن حاوی میزان قابل توجهی ویتامین‌های A,B و E است که به رشد موها بصورت چشمگیری کمک می‌کند.

روغن نارگیل

پرپشت کردن ابرو با روش خانگی

از این روغن در ترکیبات محصولات زیبایی استفاده ویژه‌ای می‌شود. روغن نارگیل یکی از بهترین روغن‌ها برای تقویت کردن ابروهای شما و تضمین زیبایی آن خواهد بود. مغذی‌ترین روغن که به تنهایی می‌تواند تقویت‌کننده خوبی برای موهای ابروی شما باشد. پس شما می توانید هر روز با پنبه مقدار کمی از این روغن را به ابروهای خود بزنید و منتظر اتفاق‌های خوب باشید.

وازلین

پرپشت کردن ابرو با روش خانگی‬‎

با خیال راحت متوقف کردن ریزش ابروهایتان را به این محصول واگذار کنید. به ویژه اگر جنس پوست شما خشک است و برای تقویت آن به محصولی مرطوب‌کننده نیاز دارید، ماساژ دادن ابروها با وازلین به‌عنوان یک مرطوب‌کننده قوی از ریزش ابروها و سست شدن ریشه آن جلوگیری می‌کند.

روغن زیتون

پرپشت کردن ابرو با روش خانگی

روغن زیتون کاربرد فراوانی در سلامت مو و پوست شما دارد.
می توانید هر روز یک قطره روغن زیتون را به ابروهایتان بمالید و ماساژ دهید و یک ساعت بعد آن را بشویید. این روغن یا ویتامین A وE رشد ابروهای شما را تقویت می کند و از ریزش آن جلوگیری می‌کند.

ژل آلوئه‌ورا

پرپشت کردن ابرو با روش خانگی‬‎

همه پدیده های طبیعت با خواصی که دارند می‌توانند سلامت و طراوت ظاهری شما را ماندگار کنند. برای مثال استفاده از آلوئه‌‌ورا یکی از این پدیده هااست؛ ماده‌ای غیرچرب که با آب رسانی فوق‌العاده ابروهای شما را تقویت و رشد آنها را سریعتر می‌کند. پس برای اثر بخشی بیشتر ژل طبیعی، آلوئه‌ورا را شب‌ها قبل از خواب روی نقاط خالی ابروهای خود بزنید و صبح آن را بشویید.

 

منبع:چهاردیواری جام جم

مدیر وب سایت تکنونیوز؛ مهندس نرم افزار؛ علاقه مند و فعالیت در زمینه های تکنولوژی و برنامه نویسی

آگهی
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب ویژه